Reklama ant viešojo transporto: autobusų, troleibusų

Siūlome pilną reklamos ant viešojo transporto paslaugą visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Mažeikiai ir Alytus): reklaminio ploto nuomą, dizainą, plėvelių gamybą bei garantinį aptarnavimą.

Kodėl reklama ant viešojo transporto? Nes ji dinamiška, juda po visa miestą, taip pasiekdama didelį žiūrovų skaičių. Dėl didelio reklaminio ploto „žinute“ ant autobuso ar troleibuso  atrodo efektingai.

Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, kurios ilgiau išlaiko estetinį vaizdą ir negadina transport priemonių paviršiaus. Dėl paslaugų kokybės ir operatyvumo mumis pasitiki ir mus rekomenduoja UAB „Vilniaus viešasis transportas” bei UAB „Kauno Autobusai” ir UAB „Klaipėdos autobusai“.

Reklama ant troleibusų

Vilniaus ir Kauno miestuose galite reklamuotis ant troleibusų. Šios transporto priemonės niekada nekeičia maršruto bei važiavimo trukmės. Reklamuotis ant troleibusų siūlome tiems, kas savo įmonės reklamą nori matyti pro savo biuro ar parduotuvės langus arba, jei informacija turi tikslinę teritoriją.

Reklama ant autobusų

Galimybė reklamuotis ant autobusų yra Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Mažeikių miestuose. Autobusai kursuoja patvirtintomis viešojo transporto maršrutų schemomis, bet maršrutus keičia. Toks reklamos būdas tinka įmonėms, norinčioms aprėpti kuo didesnį miesto plotą, bei pasiekti kuo įvairesnius žmones.

Reklama ant mikroautobusų

Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje galite reklamuotis ir ant mikroautobusų.